Content Logo

Pro všechny kalendářky platí výměnný poměr 1:1 (tj. kus za kus).
Kalendářky z roku 1989 a starší měním pouze za přibližně stejně staré!

Albi, Ditipo, Grešík, Tříkrálovou sbírku z let 2009 a novější a ČSOB z roku 2007 měním pouze za Albi, Ditipo, Grešík, Tříkrálovou sbírku z let 2009 a novější nebo ČSOB z roku 2007.

Rok vydání kalendářku je vždy uveden v jeho názvu.
Název se zobrazí po kliknutí na daný kalendářek.

Protože nejsnazším způsobem k získání nových KK je výměna, tak také já zde nabízím své přebytky určené právě na výměnu s ostatními sběrateli. Kromě KK mám také jiné sběratelské materiály, např. cukříky, staré odznaky (foto zašlu na vyžádání), Aquilla hvězdičky a další.


Na přehled mých kalendářků na výměnu
přejdete kliknutím zde.


Napište mi mailem, pokud máte zájem o některé z mnou nabízených kalendářků (uveďte prosím rok, název, případně rozlišující znak) nebo jiných sběratelských materiálů a pošlete mi také pokud možno odkaz na Vámi nabízené kalendářky nebo jinou formu Vaší nabídky – jistě se domluvíme.

Ještě pár informací ke kalendářkům, za které nic nechci. Zaprvé jsou to kalendářky poškozené. Poznáte je snadno - v jejich názvu je uvedeno, o jaké poškození se jedná, např. „pomuchlaný“, „popsaný“, „přehnutý“, „natržený“ nebo prostě jen „poškozený“ apod. Takto označené kalendářky si klidně vyberte, já za ně ale nic nebudu chtít. Grátis jsou také mé osobní kalendářky, a to vždy na nejnovější rok. Poznáte je tak, že mají v názvu mé jméno. Tyto kalendářky přidávám automaticky k první výměně s každým sběratelem, jako formu své vizitky. Takže i když si takovýto kalendářek vyberete sami, nepočítám ho do výměny. Své osobní kalendářky z předchozích let jsem zařadila mezi ostatní do výměny, takže je potřeba si o ně napsat jako o každý jiný kk.